PODZIMNÍ ÚKLID ČEPELE

24.09.2015 11:55

KDY:    sobota 24. října 2015 od 9h do cca 15h

KDE:    podél Čepele na katastrálním území Roudnice nad Labem vč. Podlusk

JAK SE PŘIHLÁSIT:   přes Facebook nebo nás kontaktujte na email či mobil.

MÍSTO SRAZU:        na cestě od garáží (křížení ulic Na Rybníčku, Podluská, Na Záměstí) směrem ke statku, za mostkem u potoka Čepele

 

Zveme Vás na podzimní vycházku do přírody, kterou spojíme s dobrovolným úklidem. V okolí Roudnice jsme objevili několik skládek a spoustu drobného odpadu poblíž potoka Čepele, přičemž některé odpadky se nacházejí přímo ve vodě. Co jsme našli, si můžete prohlédnout ve fotodokumentaci. Řekli jsme si, že to tak nenecháme.

V sobotu 24. října projdeme celý tok Čepele na k.ú. Roudnice n. L. Sraz bude v 9h a místo ještě upřesníme dle počtu přihlášených. Uklízet budeme například tyto skládky:

https://www.zmapujto.cz/map/issue/130902

https://www.zmapujto.cz/map/issue/131073

Bude-li nás hodně, pustíme se i do velké skládky u Podlusk - https://www.zmapujto.cz/map/issue/131074.

Akce je vhodná pro všechny. Zapojit se můžete třeba jen na chvíli nebo na území, které je Vám obzvláště milé. Pro ty z Vás, kteří vydrží až do konce, chystáme příjemné překvapení!

Kompletní materiál bude k dispozici (pytle, rukavice). S sebou tedy potřebujete pouze vhodné oblečení (doporučujeme dlouhé rukávy a nohavice). Dobrovolníci, kteří půjdou do vody, by měli mít gumovky. Bezpečnostní pokyny naleznete níže po textem.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

Těšíme se na viděnou 24. října!

 

Fotogalerie: Podzimní úklid Čepele