ÚKLID SERPENTINY ZA SBĚRNÝM DVOREM

15.03.2016 09:20

V rámci celostátní akce Ukliďme Česko budeme 16. dubna 2016 uklízet černou skládku, která se nachází za sběrným dvorem na Hostěrazu. Jedná se o svah podél silnice z Roudnice na Krabčice. Podrobnější informace o skládce naleznete zde: https://www.zmapujto.cz/map/issue/135566. Fotodokumentace je rovněž umístěna pod tímto článkem.


Sraz je v sobotu 16. dubna 2016 v 9:00 za sběrným dvorem na Hostěrazu. (viz detail na obrázku pod textem).


Co si vzít s sebou?

Vhodné oblečení do přírody dle počasí. Další pomůcky nejsou povinné, dostanete je na místě (např. rukavice a pytle).


Co můžete přinést navíc?

Máte-li doma pracovní rukavice, budeme rádi, když si je na úklid přinesete. Můžete přinést i pevnější pytle na odpad. Není to ale nutné, necháváme na Vás.


Pokud se chcete akce zúčastnit, dejte nám prosím vědět, ať máme přehled, kolik nás zhruba dorazí. Hlásit se můžete přes email uklidmeroudnici@seznam.cz, na mobil 777 492 484 nebo přes facebook (https://www.facebook.com/events/786367701506678/). Přijít samozřejmě můžete i bez ohlášení.


Bezpečnostní pokyny naleznete níže pod textem. Prosím všechny účastníky, aby se s nimi seznámili.


Po úklidu počítáme s táborákem, na který zveme všechny účastníky. K dispozici bude i gril. Občerstvení připravíme, ale patrně nevystačí pro všechny. Budete-li si chtít něco opéct, doporučuji tedy přinést i vlastní jídlo. Jestli má někdo kytaru a umí zahrát, ať ji klidně vezme, rádi si ho poslechneme.


Přidejte se! Máme jedinečnou příležitost udělat něco pro přírodu, pro sebe i pro Roudnici.


Fotogalerie: Úklid serpentiny za sběrným dvorem